Home Самоврядування Спорт

У Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Тернове поле-2019»

ternove-pole-2019-ternopil-11У Тернополі цими днями пройшов XXIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Тернове поле», присвячений пам’яті заслуженого тренера України та судді міжнародної категорії Віталія Назарчука.

Понад сотню спортсменів зі всієї України прибули до нашого міста, аби позмагатися за перемогу у турнірі та здобути титул «Майстер спорту України з вільної боротьби». Завітав на спортивний захід та привітав учасників турніру очільник Тернополя Сергій Надал.

«Цього року на змагання прибули дуже сильні спортсмени, адже серед них є багато кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту України, а це свідчить про престижність та високий статус турніру «Тернове поле», – відзначив Сергій Надал. – Сподіваюся, що ці змагання стануть хорошим прикладом для усіх наших школярів та молоді, аби після нього ще більше тернополян вирішили займатися спортом».

Головним суддею змагань є Сергій Цимбал. За його словами, турнір з вільної боротьби такого рівня в Україні проводяться лише у Тернополі, Харкові та Одесі.

Тернове поле Тернопіль

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар