Home Події

Експерти спілкувалися з студентами Галицького коледжу

DSC01211Працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру в Тернопільській області зустрілися зі студентами Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Основна мета такого заходу – ознайомити дітей з роботою експертів-криміналістів.

Вихованці коледжу мали можливість більш детально дізнатися про основні проблеми та специфіку проведення різноманітних експертиз. Професія експерта-криміналіста дуже відповідальна та скрупульозна. Фахівець цієї галузі повинен провести всі необхідні експертизи, які допоможуть знайти зловмисника, розкрити злочин. Він не має права на помилку, адже за кожним його дослідженням — чиясь доля.

- Ми вже вивчили криміналістику у нашому коледжі й маємо теоретичні знання. Сьогоднішня зустріч дозволила нам поспілкуватися з професіоналами з людьми, які теорію застосовують на практиці. Ми почули про проблеми й шляхи їх вирішення,- зазначила студентка Тетяна Лисенко.

Зі слів заступника завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Тернопільського НДЕКЦ МВС України Андрія Лиса, такі заходи проводяться постійно. Діти мали змогу більш детально дізнатися, як проводиться огляд місця події й судові експертизи. Саме ці напрямки посідають важливе місце в розслідуванні злочинів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар