Home Події

Поліцейські забезпечуватимуть правопорядок під час масових заходів

8cdc5d98fc36564e6203349845e6ae66З нагоди Дня захисника України, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці, на території Тернопільщини відбудуться різноманітні масові заходи. У цей період співробітники поліції стежитимуть за правопорядком та забезпечуватимуть безпеку громадян.

14 жовтня на території області заплановано 17 масових заходів, найбільша їх кількість відбудеться в обласному центрі. Зважаючи на це, правоохоронці нестимуть службу в посиленому режимі. До забезпечення правопорядку буде залучено понад 100 працівників поліції. Вони патрулюватимуть вулиці обласного центру, місця проведення святкувань, а також стежитимуть за безпекою дорожнього руху. Чергуватимуть криміналісти, працівники вибухотехнінчої служби, які будуть обстежувати місця проведення масових заходів щодо виявлення підозрілих предметів.

Поліція закликає громадян дотримуватися встановлених правил поведінки у громадських місцях, не порушувати правопорядок і сприяти правоохоронцям у виконанні їхніх завдань. У випадках виявлення фактів правопорушень, чи ймовірності загрози безпеці громадян, негайно телефонуйте на лінію «102».

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар