Home Події

У Тернополі урочисто відкрили оновлений водограй «Кульбаба»

IMG-8083Цими вихідними тернополянам та гостям міста урочисто представили оновлений водограй «Кульбаба» та сквер В. Чорновола. На офіційній церемонії відкриття побував і міський голова Сергій Надал.

«Ремонтні роботи розпочалися тут у червні цього року, але спочатку виконувалася реконструкція вул. В. Чорновола, а потім уже самого скверу. Попередній, відомий усім фонтан «Кульбаба», який знаходився у сквері, перебував у незадовільному стані, тому було прийнято рішення не просто відремонтувати його, а замінити на новий та сучасний, – відзначив Сергій Надал. – А, оскільки, фонтан став уже своєрідним символом міста та його родзинкою, ми вирішили залишити елемент «Кульбабу», а сам водограй зробити пішохідним з механічним очищенням води».

Очільник Тернополя зазначив, що такий фонтан можна використовувати впродовж усього року, адже взимку основну конструкцію буде демонтовано, таким чином сквер В. Чорновола стане ще одним популярним місцем для проведення різноманітних заходів та подій.

Додамо, що під час реконструкції окрім самого водограю змін зазнав і сквер Чорновола. Відтепер тут: оновлене тротуарне покриття з вбудованим різнобарвним підсвічуванням, сучасні лавки для сидіння, нове освітлення території, декоративні зелені насадження та влаштовані сходи з пандусом.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар