Home Самоврядування Культура

У Тернополі провели перший фестиваль едьютейнменту «Культурні пікніки»

kulturni-pikniki-u-ternopoli-2019-7Перший масштабний фестиваль едьютейнменту «Культурні пікніки» нещодавно пройшов одразу на декількох локаціях Тернополя.

Під час заходу жителі та гості міста мали змогу ознайомитися з діяльністю і творчими доробками різноманітних освітніх та культурних закладів, творчих студій та гуртків, громадських організацій та комунальних установ міста. Десятки майстер-класів, яскравих поетичних, танцювальних і музичних виступів, дефіле у народному вбранні та безліч інших цікавих презентацій створили незабутнє свято культури і мистецтва у Тернополі. Привітав учасників «Культурних пікніків» і побажав позитивних вражень і яскравих емоцій міський голова Сергій Надал.

«Я дякую усім, хто долучився до організації та проведення першого тернопільського фестивалю «Культурні пікніки», – зазначив очільник Тернополя. – Такий мистецький захід є надзвичайно потрібний для нашого міста сьогодні, адже під час нього усі охочі можуть більше дізнатися про галузі сучасного мистецтва, поспілкуватися з тернопільськими митцями та прийняти участь у різноманітних майстер-класах».

До слова, «Культурні пікніки» є пілотним проєктом мистецького едьютейнменту (освіта в розвазі) і, окрім Тернополя, його приймав лише Харків. Організатором фестивалю є громадська організація «Центр науки Тернополя» за підтримки Програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду та за сприяння міського голови Тернополя Сергія Надала.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар