Home Події

В Тернополі урочисто відзначили другу річницю створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь»

ednannya-pokolin-kontsert-2-richnitsya-16Днями в Українському домі відбулося урочисте відзначення другої річниці створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Під час святкування відбувся показ театралізованої вистави «Файні вечорниці», акторами у якій виступили самі учасники проєкту та студенти Тернопільського технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

Під керівництвом Лесі Любарської для усіх присутніх у залі лунали українські народні пісні, поезія та гуморески. Привітав поважних тернополян зі святом та подякував за чудове святкове дійство і міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Соціальний проєкт «Єднання поколінь» розвивається дуже динамічно, і мені приємно говорити про те, що сьогодні ним цікавляться не лише колеги з інших міст, а й з інших країн. І це не дивно, адже, цей майданчик об’єднав сотні людей старшого віку та дав їм можливість спілкуватися і зустрічатися. А також, важливо, що проєкт поєднав тернополян поважного віку та молодь, – відзначив Сергій Надал. – І тепер люди, які відбудовували Тернопіль, створювали його та розвивали, передають свій життєвий досвіт і знання новому поколінню. Сьогодні це своєрідна модель розвитку громади, коли мудрість старшого покоління поєднується з можливостями молодшого».

Очільник Тернополя подякував організаторам ініціативи і волонтерам, які долучаються до проведення різноманітних лекцій, майстер-класів і зустрічей, та наголосив, що й надалі буде підтримувати учасників проєкту і дослуховуватиметься до усіх їхніх настанов, чи зауважень.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар