Home Події

Міський голова оглянув стан виконання капітального ремонту фізкультурно-оздоровного комплексу на вул. Братів Бойчуків, 4а

fizkulturno-ozdorovchiy-kompleks-12У Тернополі триває масштабне будівництво нових і реконструкція наявних об’єктів спортивної інфраструктури. Зокрема, на вул. Братів Бойчуків, 4а нещодавно розпочалися активні роботи з відновлення приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) та басейну КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту». Черговий огляд стану виконання капітального ремонту днями здійснив очільник Тернополя Сергій Надал.

«У цьому спортивному комплексі передбачено відремонтувати усі внутрішні приміщення із заміною підлоги, облаштувати трибуни на понад 500 глядацьких місць, влаштувати усю необхідну інфраструктуру для спортсменів, а це – і облаштування туалетних та душових кімнат, і роздягалень, і кімнат для зберігання спортивного інвентарю, – розповів Сергій Надал. – Також, тут заплановано оновити освітлення та звукове обладнання, капітально відремонтувати зовнішній фасад будівлі та провести утеплення і гідроізоляцію басейну».

Після реконструкції комплексу вихованці дитячо-юнацької спортивної школи зможуть не лише займатися тут різноманітними ігровими видами спорту, а й приймати всеукраїнські змагання та чемпіонати.

Нагадаємо, у комунальному закладі Тернопільської міської ради “ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту” футзалом, гандболом, волейболом та баскетболом займається близько 1000 дітей. Оскільки, даний об’єкт спортивної інфраструктури був зведений ще у 80-тих роках, на сьогодні приміщення перебувало у занедбаному стані та потребувало капітального ремонту. Реконструкція спортивного комплексу проводиться на умовах співфінансування з бюджету Тернопільської громади та державного бюджету.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар