Home Події

В Тернополі запрацювала оновлена поліцейська станція

_MVS9905З метою посилення взаємодії комунікації між населенням, поліцією та органами місцевого самоврядування в п’ятницю, 18 жовтня, урочисто відкрили оновлену поліцейську станцію «Центр» та зразковий кабінет дільничного офіцера поліції.

Відремонтувати та відкрити станцію вдалося завдяки співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Вона розташована в центрі Тернополя на проспекті Тараса Шевченка 29.

- Спільними зусиллями ми долучаємося до такого роду заходів, адже в рамках проекту «Безпечне місто» проведено чималу кількість навчальних заходів для дільничних офіцерів поліції та представників ОСББ. Загалом створено близько 5 «Сусідських варт», які почали якісно комунікувати як між собою, так і з представниками силових структур, – зазначив представник Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ Володимир Шевченко.

Представники громадської організації передали працівникам поліції оргтехніку, яку поліцейські повсякденно використовуватимуть в своїй діяльності.

Поліцейська станція працюватиме на постійній основі.

- Кабінети оснащенні всім необхідним, аби працівники поліції виконували поставлені перед ними завдання. В одному із приміщень прцюватимуть працівники сектору охорони публічного порядку, а в іншому кабінеті – дільничні офіцери поліції. Вони зможуть без труднощів здійснювати прийом громадян та проводити організаційні роботи, – зазначив, начальник сектору превентивної комунікації Тернопільського відділу поліції Володимир Кравчук.

Заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Олег Ляхович каже, що на ремонт поліцейських станцій Тернопільська об’єднана територіальна громада виділела близько 200 000 гривень. На наданий момент ремонтні роботи тривають на вулицях Малишка, Злуки та проспекті Степана Бандери.

- Ми прикладемо максимум зусиль, аби проводилася більша кількість профілактичних заходів у Тернополі після завершення ремонтів всіх поліцейських станцій. Саме це вплине на зменшення рівня злочинності в обланому центрі.

В цьому приміщенні не проводилися ремонтні роботи ще з часів Радянського союзу, – розповідає начальник Тернопільського відділу поліції Сергія Гаврилюк. – Я вдячним всім, хто долучився, до відкриття цієї станції. Сподіваюся, це вплине на їхню роботу та якісне виконання поставлених обов’язків.

Представник Тернопільської міської ради Петро Гукалюк від імені міського голови подякував поліцейським за їх не легку роботу.

– Більша частина масових заходів проводиться саме в центральній частині міста і я впевнений, що функціонування цієї поліцейської станції відіграватиме одну із ключових ролей в діяльності правоохоронців. Я радий, що саме міська рада долучилася до проведення ремонтних робіт в рамках програми «Безпечна громада».

Після відкриття поліцейської станції учасники події підписали меморандум про подальшу співпрацю.
© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/Informacziya/v-ternopoli-zapraczyuvala-onovlena-policzejska-stancziya/

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар