Home Скандал

На Тернопільщині держслужбовця оштрафовано за порушення вимог фінансового контролю

630_360_1463642512-9135-elektronnye-deklaraciiЗа порушення вимог фінансового контролю посадовця одного з підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації притягнуто до адміністративної відповідальності.
Працівниками поліції за погодженням прокуратури області складено протокол про вчинення держслужбовцем одного з підрозділів Тернопільської облдержадміністрації адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Встановлено, що посадовцем несвоєчасно, без поважних причин, подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
За результатами розгляду судом протоколу за порушення вимог фінансового контролю винну особу притягнуто до відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Окрім того, прокуратурою області внесено подання начальнику одного з підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації в порядку ч. 3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», за результатами чого проводиться службове розслідування.
Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар