Home Збаразький район

Школярі зі Збаражчини через танці пропагандують протидіяти булінгу

ZbСьогодні вже нікого не здивуєш ще донедавна невідомим словом булінг. Дитяча жорстокість набуває масового характеру, проте, як стверджуюють фахівці на розсуд громадськості потрапляють поодинокі випадки. Більшість сумних історій знущань дітей один над одним у школі чи поза нею свідомо приховуються їх жертвами.

Привернути увагу до такого болісного питання вирішили учасники танцювального колективу «Антураж» з міста Збараж. Школярі через хореографію вирішили передати, наскілки важливою є підтримка та взаємодія. Допомогти втілити такий важливий соціальний проект в життя взялася працівник ювенальної превенції Збаразького відділення поліції Євгенія Купчик.

- Ми систематично відвідуємо навчальні заклади в районі, аби говорити з дітьми про насильство та як йому протидіяти, – розповідає поліцейська. – Ідея створити щось більше аніж навчальний урок виникла після того, як дізналася про національний проект «Безпечна країна», ініціатори якого пропонували взяти участь у конкурсі, аби привернути увагу до збільшення кількості фактів булінгу в закладах освіти. Вирішили приєднатися.

Танцювальний колектив та їх хореорграф радо підтримали ідею ювеналів. Саме під час підготовки відеосюжету, діти зрозуміли яка важлива згуртованість, допомога та підтримка один одного адже труднощі виникали не раз. І все ж здійснити задумане вдалося.

- Ми відзняли своєрідний мюзикл на тематику «Стоп булінг». Дівчата життєво увійшли в образ кожного з персонажів персонажу, передали своєю хореографією всю суть продуманого сценарію, – зазначає Євгенія Купчик. – Щиро вдячна усім, хто долучився до проекту!

Відео передали організаторам конкурсу. Навіть там не обійшлося без неприємних моментів, але діти щиро вірять у свою перемогу, а головне сподіваються, що усі, хто переглядав їх маленький мюзикл, також долучаться у буь-який спосіб протидіяти цькуванню та знущанню.

Долучитися до голосування за танцювальний колектив можна за посиланням http://dopomogadtp.com/ua/protydiia-bulinhu-tskuvanniu-v-zakladakh-osvity-video/?contest=photo-detail&photo_id=4826&fbclid=IwAR2JeyZ_WAHgv09fBMtAnE4YbqyM2o_qGJLiegg_B9YxelOC9uJ8PDdjIXw

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар