Home Самоврядування Спорт

Тернополяни – бронзові призери Європейської Ліги з греко-римської боротьби серед юнаків до 15-років

borotba-monako-28-10-2019-1Бронзові нагороди Європейської Ліги з греко-римської боротьби серед юнаків до 15-ти років виборола українська команда, у складі якої виступали спортсмени з Тернополя та Мукачева, на Фіналі Європейської Ліги-2019 (CENTRAL EUROPEAN LEAGUE 2019 IN GRECO-ROMAN STYLE FOR SCHOOLBOYS U15). Такий турнір 24-26 жовтня проходив у Monte-Carlo (Монако). В фіналі Європейської Ліги взяли участь шість команд із Македонії, Румунії, Греції, України, Угорщини та Хорватії. У групі А виступили команди: Florești (MDA); Heracle (ROM); Amerfoot (GRE), в групі В змагались команди: Honved (HUN); Mukhachevo-Ternopil (UKR); Zagreb (CRO).

Як повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя, 25 жовтня проходили кваліфікаційні раунди. Команда Мукачево-Тернопіль (Ukraine) в групі В поступилась команді Honved (HUN) і перемогла команду Zagreb (CRO). Відтак, наші земляки зайняли друге місце в групі (Honved-Ternopil-Mukhachevo 6-4; Zagreb-Ternopil-Mukhachevo 3-7).

26 жовтня проходили фінали за 1-2, 3-4 та 5-6 місця. Команда Мукачево-Тернопіль (Ukraine), посівши друге місце в групі В, зустрічалась з командою Florești (MDA), яка теж посіла друге місце в групі А.

Фінал за бронзу: Florești-Ternopil-Mukhachevo 3-7 – команда Мукачево-Тернопіль (Ukraine) перемогла команду Florești (MDA) та виборола бронзові нагороди Європейської Ліги з греко-римської боротьби серед юнаків до 15-ти років.

Тернопільські спортсмени – вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя» (директор заслужений тренер України Андрій Телебан) та представники обласної ШВСМ.

Джерело: управління фізичної культури і спорту ТОДА

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар