Home Події

Вартість борщового набору зросла: які продукти найбільше здорожчали на Тернопільщині?

ua_borshЦіни кусаються, бо на Тернопільщині неврожай. Вартість всіма улюбленого борщу знову зросла. Влітку, цього року аби приготувати 5 літрів традиційної української страви з гаманця потрібно було викласти в середньому 135 гривень. Але продукти здорожчали, тож Т1 Новини знову вирушили на ринок, аби підрахувати вартість інгредієнтів для борщу восени.

Буряк, картопля, морква, цибуля, капуста та м’ясо – це основні інгредієнти для традиційної української страви. Влітку цього року, наші журналісти підрахували – 5 літрів борщу обійдеться у 135 гривень. Ми ж вирішили знову піти на ринок та дізнатись чи змінилась вартість продуктів восени. Склали список і маємо намір дізнатись які ж ціни зараз. Тут розповідають, якщо овочі домашні, то дорожчі. Знайомимось із підприємцем Романом. Каже, ціни не кусючі, при тому що всі овочі у нього домашні, врожай зібрали на Теребовлянщині. Каже картопля зросла приблизно на 5 гривень за кг.

Тож, кілограм картоплі тернополянам обійдеться мінімум у 12 гривень. Це, каже пан Роман, через малий врожай. За кілограм буряка, моркви та цибулі просять по 10, кіло капусти – від 8 до 12 гривень.

Джерело: Т1 Новини

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар