Донька священика з Тернопільщини стала Послом Канади в Україні

2b84aca95ddaa99893d43f408f55ac5d_XLПослом Канади в Україні призначено Ларису Ґаладзу. Відомо, що вона є донькою уродженця Тернопільщини о.Романа Ґаладзи з греко-католицької парафії в Торонто.

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

Досі Лариса Ґаладза обіймала посаду генерального директора Департаменту стабілізаційних та миротворчих операцій МЗС Канади, куди прийшла з Міністерства імміграції, громадянства та біженців Канади.

Свою кар’єру пані Ґаладза розпочала у Міністерстві оборони Канади, після чого змінила низку посад у державній сфері.

Протягом останніх років вона неодноразово бувала в Україні.

Її батько, о. Роман Ґаладза народився 1943 року в Україні в с. Білокирниця поблизу містечка Підгайці, що на Тернопіллі. 1944 року родина, де було троє дітей, вирушає на захід. Кілька років поневірянь по таборах для переміщених осіб у Німеччині – і врешті кораблем сім’я Ґаладзів дісталась таки до США.

15-річним хлопцем Роман Ґаладза почав навчатися в духовній семінарії спочатку у Стемфорді.

1976 року для подальшого розвитку української громади в Брамптоні була створена самостійна парафія Святого Іллі, а її пастором став отець Роман Ґаладза.

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися