Home Скандал

Працівники муніципальної інспекції провели черговий рейд на Тернопільському ставі

rib_08_11Одним iз пpiopитeтних зaвдaнь yпpaвлiння мyнiципaльнoї iнcпeкцiї є пaтpyлювaння вoдних oб’єктiв Тepнoпiльcькoї мicькoї тepитopiaльнoї гpoмaди з мeтoю зaбeзпeчeння кoнтpoлю зa дoтpимaнням пpиpoдooхopoннoгo зaкoнoдaвcтвa Укpaїни.

Так, 8 листопада інспекторами було здійснено рейд на акваторії Тернопільського ставу, за результатами якого зафіксовано п’ять порушень природоохоронного законодавств. Рибалки, нехтуючи правилами любительського і спортивного рибальства, здійснювали вилов риби на території зимувальних ям, за що останніх притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.3 ст. 85 КУпАП .

Нагадаємо, 1 листопада вступив у дію Наказ №41, виданий Державним рибним господарством в Тернопільські області, про заборону вилову риби на території зимувальних ям на водоймах в межах нашої області.

До слова, для попередження та фіксування порушень природоохоронного законодавства, працівниками муніципальної інспекції постійно здійснюється відеоспостереження як зі стаціонарних відеокамер, що розміщені в прибережній смузі Тернопільського ставу, так і квадрокоптером.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар