Home Політика

Ні капітуляції

5be2a51a0c078-big-large6 років боремося, а тепер просто здамося?
Сьогодні вся Україна затамувала подих. Зустріч Володимира Зеленського і Володимира Путіна викликала справжній резонанс серед громадян. Чого очікувати від їхньої розмови? Чи не зробить наш Президент необдуманого рішення і не оголосить про капітуляцію? Саме ці питання турбують українців, які спровокували їх на проведення попереджувальних акцій по усій Україні.
Мирна демонстрація відбулася й у Тернополі. Близько 2 години дня біля Тернопільської обласної державної адміністрації зібралися десятки людей, для яких доля їхньої держави, їхньої рідної Батьківщини є небайдужою. Прийшли молоді студенти, які хочуть жити у вільній та унітарній державі під мирним небом над головою. Прийшли пенсіонери, котрі мріють, щоб їхні діти та внуки зростали у незалежній країні. До акції приєднались і волонтери, учасники бойових дій на Донбасі, представники політичних партій та організацій, а саме  ВО «Свобода», «Європейська солідарність» та «Українська Галицька Партія». Організатори безліч разів наголошували, що це виключно мирна демонстрація, метою якої є попередити Президента Володимира Зеленського, закликати його не робити необдуманих рішень. Та й взагалі – краще б він взагалі не приймав жодного рішення під час зустрічі з Путіним, а повернувся до України, так би мовити, із «пустими руками». Такий шлях вирішення є набагато кращим, аніж просто здатися ворогу.
«Сьогодні попереджувальна акція для Президента Зеленського, щодо не переступу «червоних ліній», які окреслила українська нація щодо переговорів у «нормандському» форматі. З однієї сторони він вже десятки тих самих «червоних ліній» перетнув, і, на мою думку, цей процес уже не відворотний. Суспільство вимагатиме або його відставки, або якихось кардинальних дій на зміну тих рішень, які вже були прийняті. Тобто призначення по РНБО, відсутність наступальних дій на Сході, або навпаки – розведення військ. Реально, дуже багато кроків було вже зроблено всупереч інтересам України. Зустріч в Парижі стане ще однією такою подразнюючою точкою, від якої він отримає, можливо, підтримку народу, або ж впише себе в історію як нехороший Президент, який є подразником, який не заслуговує бути Президентом!» – коментує депутат Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» Ігор Костюк.
«Ні капітуляції», «УГП проти капітуляції», Крим та Донбас – Україна!», «Федералізація – кінець нації», «Курс на ЄС та НАТО – незворотні!», «Захисти Україну» – саме з такими гаслами сьогодні виступали учасники акції. Усі бажаючі могли висловлювати свою думку, говорити те, що вони думають. Більшість вказували на одне і те саме – Зеленський слабкий духом. Йому не вистачить сили протистояти. Тому ця зустріч у Парижі є безглуздям. Українці вже втомлені від війни і хочуть миру та спокою. Але ми прагнемо досягнути миру не капітуляцією, а навпаки, поверненням нашого українського Донбасу й Криму. Ми не хочемо виїжджати за кордон. Ми хочемо залишитися тут, в Україні, побудувати суверенну та унітарну державу.
Ми кажемо «НІ КАПІТУЛЯЦІЇ!». І сподіваємося, що наш Президент дослухається до свого народу і збереже цілісність України. Ну а попереду нас чекає важка ніч, сповнена очікуваннями від тих рішень, які прийме Володимир Зеленський у Парижі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар