Home Події

На Інтерактивну карту прибирання додано інформацію про двори та відповідальні структури за їхнє прибирання взимку

karta-pribirannya-dvoriv-ta-dorig-ternopilНа Інтерактивній карті відповідальності за прибирання міста у зимовий період розпочалоcя нанесення будинків та виконавців послуг, які здійснюватимуть прибирання на територіях, прилеглих до цих будинків.

Будинки на карті позначені червоним кольором, і при наведенні на нього тернополяни зможуть отримати інформацію не лише про управителів обраних будинків (так званих ЖЕКів) або ОСББ, а й номер виборчого округу та ім’я депутата в цьому окрузі.

Нагадаємо, на Інтерактивній карті прибирання позначені також загальноміські дороги та тротуари, які прибирають організації ТОВ «Авакс-Проф», «Міськшляхрембуд» і ТОВ «Техно-Буд-Центр» та міжквартальні проїзди, за прибирання яких відповідальні приватні підприємства (так звані ЖЕКи). Аналогічно, на карті можна дізнатися, яка організація відповідальна за прибирання тієї чи іншої ділянки та їх контактні номери телефонів.

Зверніть увагу! Карта відповідальності за прибирання доріг, проїздів та дворів у зимовий період буде постійно оновлюватися.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар