Home Скандал

Одному з постраждалих від вибуху на Тернопільщині хлопців погіршало

a8f7e5164db72cf958cb9b1619b6a417Журналісти тим часом намагалися зрозуміти, чи можна було запобігти трагедії.

Одному з хлопців, які постраждали під час вибуху в сільському клубі на Тернопільщині, стало гірше і його перевели в реанімацію. Від дня трагедії в Угринові минув рівно тиждень, і нині стало відомо, що вибуху можна було уникнути, якби дорослі поставилися належним чином до своїх обов’язків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Восьмеро дітей прикуті до лікарняних ліжок, цілий тиждень їх по черзі оперують медики. Хлопці вибігали з палаючого клубу, наче живі смолоскипи: на них горів одяг. У всіх опіки голови та обличчя. Аби зрозуміти, чому сталася трагедія, ТСН їде на місце вибуху. Завідувачка клубом, що вибухнув, Мирослава Гева запевняє, що була з дітьми, коли вони збиралися на репетицію вертепу: “Прийшла, подивилася, що не всі були, і я ще вийшла на двір і побігла в туалет”. Вона божиться, що вийшла перед самим вибухом і запаху газу, який накопичувався кілька годин у її ж кабінеті, не відчувала: “В мене була нежить”.
Відео Одного із постраждалих від вибуху газу на Тернопільщині підлітків перевели до реанімації

Одному з хлопців, які постраждали під час вибуху в сільському клубі на Тернопільщині, стало гірше, тому його перевели до реанімації. Від дня трагедії в Угринові минув рівно тиждень, тоді в селі вибухнув газ, і восьмеро підлітків із глибокими опіками опинилися в лікарні. Про причини трагедії дізнавалася ТСН.
Одного із постраждалих від вибуху газу на Тернопільщині підлітків перевели до реанімації

Потерпілі ж хлопці кажуть, що жінки з ними не було. Миколка ходив до неї додому за ключами – до клубу діти потрапили самі. Батьки обурюються: якби завклубом була разом з хлопцями впродовж цих 50 хвилин, то могла б відчути запах газу і підняти тривогу, але цього не сталося. Вибух прогримів біля 18:00. За кілька годин до цього бригада газовиків підводила паливо до сільради – це сусідня будівля, яка розташована від клубу за 20 метрів.

Батько одного з потерпілих Василь Шевчук показує, де під землею проходить газова труба. Чоловік живе поруч, усі роботи бригада робила на його очах. Він каже, цю трубу між клубом і сільською радою проклали більше п’яти років тому, від неї йшло два розгалуження до будівель. Для підтвердження показує фото стояка на фасаді клубу. Але коли прийшли гроші на підведення газу – труби на стіні уже не було, тож паливо з відрізаного розгалуження йшло просто під клуб і якимось чином заповнило його.
Фотогалерея На Тернопільщині стався потужний вибух у сіському клубі – восьмеро поранених

Майстер бригади “Підгайці газ”, яка працювала в той день, виправдовується – про розгалуження труби нічого не знала. “Нам ніхто не повідомив про те, що там стояк чи вкрали, чи поламали. Хоть би повідомив – ми б, може, звертали увагу на це”, – каже Галина Катерняк. На запитання, чому ж підводили газ, не глянувши навіть на проєктну документацію – майстер мовчить. Натомість жителі Угринова стверджують, що газовиків попереджали про розгалуження просто під час робіт, але вони не дослухалися.
Читайте також:

“Нічого не усвідомлюєш – просто біжиш”. Постраждалий від вибуху у сільському клубі підліток розповів про трагедію

Вплинути на бригаду могла б завідувачка клубу, яка знала про зникнення стояка. Чому ж промовчала – невідомо. Як і те, хто саме відрізав трубу. Кримінальну справу через вибух газу поліція порушила одразу, правоохоронці призначили вісім судово-медичних експертиз і одну вибухотехнічну. Лише після їхніх результатів там готові будуть говорити про причини трагедії.

Як повідомлялося, восьмеро школярів, які постраждали під час “Діти вибігали з криками”. Очевидці розповіли подробиці пожежі у сільському клубі на Тернопільщині “Діти вибігали з криками”. Очевидці розповіли подробиці пожежі у сільському клубі на Тернопільщиніпожежі в сільському клубі Тернопільській області, перебувають в обласній дитячій лікарні з опіками. Вибух з подальшим загорянням стався саме у той момент, коли вони репетирували різдвяну виставу. Лікарі називають стан постраждалих тяжким, але стабільним. Стан постраждалих хлопчиків під час вибуху в сільському клубі на Тернопільщині покращився – медики Стан постраждалих хлопчиків під час вибуху в сільському клубі на Тернопільщині покращився – медикиЗдати кров для восьми хлопців, які обгоріли під час вибуху газу, виявили бажання і рідні, й звичайні пересічні громадяни, які не залишилися осторонь трагедії.

Джерело: ТСН

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар