Home Самоврядування Освіта

Запрошуємо до обговорення порядку проведення електронної реєстрації дітей при прийомі у мистецькі заклади Тернополя

hudozni-studii-rivneЗ мeтoю вiдкpитoгo i нeyпepeджeнoгo пpoцecy зapaхyвaння дiтeй дo зaклaдiв дoшкiльнoї ocвiти, шкiл тa пoзaшкiльних миcтeцьких нaвчaльних зaклaдiв y Тepнoпoлi, a тaкoж пpoзopoгo yпpaвлiння чepгaми, мicькa paдa плaнyє зaпpoвaдити eлeктpoннy peєcтpaцiю дiтeй нa пpoхoджeння вcтyпнoгo icпитy для зapaхyвaння дo 0-1-гo клaciв вищeзaзнaчeних нaвчaльних зaклaдiв.

Для обговорення та аналізу порядку проведення електронної реєстрації дітей при прийомі у мистецькі установи Тернополя (у музичну школу №1 імені В.Барвінського, музичну школу №2 імені М.Вербицького та у художню школа імені Михайла Бойчука), на порталі «Консультації з громадськістю» стартує електронне обговорення, до участі в якому запрошуються усі охочі жителі Тернопільської громади.

Подавати власні пропозиції та зауваження можна, ідентифікувавшися через ЕЦП або Bank ID і залишивши власні коментарі поруч з текстом консультації.

Обговорення порядку проведення електронної реєстрації дітей триватиме до 12.02.2020 року.

Згодом на порталі “Консультації з громадськістю” будуть опубліковані інші Положення, які регулюватимуть електронну реєстрацію дітей у перші класи у дитячо-юнацькі спортивні школи, секції та інші гуртки. Про початок обговорення цих Положень буде повідомлено додатково на сайті Тернопільської міської ради.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар