Home Самоврядування Транспорт

30 одиниць снігоочисної техніки працювали цієї ночі на вулицях Тернополя

snigoochisna-tehnika-pratsyue-na-vulitsyah-ternopolyaВпродовж останніх двох діб у Тернополі спостерігається погіршення погодних умов. Для запобігання накопиченню снігу чи утворення ожеледиці, комунальні служби впродовж ночі здійснювали превентивні заходи з механічної обробки дорожнього і тротуарного покриття, а також очищення проїзних і пішохідних ділянок від снігу.

Зокрема, в ніч з 29 на 30 січня у місті працювало 30 одиниць спеціалізованої техніки. Серед них:

  • 12 од. транспорту здійснювали механізоване підмітання;
  • 6 од. спецтехніки здійснювали механізоване посипання тротуарів та пішохідних зон;
  • 9 розкидачів протиожеледних матеріалів здійснювали механізоване посипання проїзних частин;
  • 2 самоскиди, з яких дорожні працівники здійснювали посипання вузьких тротуарів;
  • 1 од. техніки здійснювала прогортання снігу.

Зимове утримання центральної частини міста, масивів «Східний» та «Сонячний», Промислового р-ну, Старого Парку, Канади і Нового Світу здійснює ТзОВ «Авакс-Проф», за утримання вулично-дорожньої мережі масиву «Дружба» відповідає ТМШРБ «Міськшляхрембуд», а механізоване очищення об’їзних шляхів та доріг у Березовиці, Кутківцях та Пронятині здійснює ТзОВ «ТехноБудЦентр» на субпідряді у «Міськшляхрембуд».

За прибирання прибудинкових територій взимку відповідають управителі житлового фону міста (так звані ЖЕКи або ОСББ), за прибирання міжквартальних проїздів – ЖЕКи. Дізнатися, яка організація відповідальна за прибирання тієї чи іншої ділянки, та отримати їхні контактні дані можна на Інтерактивній карті відповідальності за прибирання міста у зимовий період, яку розробила Тернопільська міська рада.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів чи доріг мешканці можуть надсилати на Viber за номером +38 073 015 14 81, або зателефонуваши на Цілодобову гарячу лінію 15-80. Перевірку скарг мешканців щодо незадовільного прибирання здійснює управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар