Home Самоврядування Освіта

У Тернополі планується запровадити електронну реєстрацію дітей у гуртки та мистецькі заклади

gurtki-ternopolya-202030 січня розпочалися консультації Порядку проведення електронної реєстрації дітей при прийомі до гуртків тернопільських закладів позашкільної освіти. Консультацій триватимуть до 14 лютого 2020 року на порталі «Електронні консультації з громадськістю».

Електронну реєстрацію планується запровадити у групах та класах «Станції юних техніків», «Центру творчості дітей та юнацтва», у дитячій хоровій школі «Зоринка» імені Ізидора Доскоча та в Школу народних ремесел. Долучитися до консультації можна за цим посиланням.

З 28 січня на порталі триває також електронна консультація – про Порядок електронної реєстрації дітей у музичні школи №1 та №2, а також у художню школу міста Тернополя. Взяти участь у цій консультації можна за цим посиланням.

Як пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал, така електронна реєстрація дозволить проводити відбір дітей при прийомі у мистецькі установи та гуртки більш прозорим, а батькам – контролювати кожен процес зарахування дітей в освітні установи.

До слова, наразі міська рада працює також над впровадженням електронної реєстрації у школи, дитячі садочки та спортивні секції. Електронні консультації цих положень будуть опубліковані згодом на сайті Тернопільської міської ради.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар