Home Події

У Тернополі придбали автомобіль для Інклюзивно – ресурсного центру №1

avtomobil-dlya-inklyuzivno-resursnogo-tsentru-2020-6Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради відтепер має власний транспорт. Придбали його за кошти місцевого та державного бюджетів.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, завдяки придбаному автомобілю діти з особливими освітніми потребами матимуть змогу доїжджати в освітні, реабілітаційні та лікувально-оздоровчі заклади міста.

«Сьогодні у Тернопільській громаді – це вже другий автомобіль, після соціального таксі, який призначений для осіб з особливими потребами, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Транспорт інклюзивно-ресурсного центру розрахований для дітей віком від 2 до 18 років, які мають захворювання опорно-рухового апарату або пересуваються на технічних засобах реабілітації. Тож у батьків цих діток є можливість попередньо замовити довіз або перевіз дитини до Центру або в інші реабілітаційні чи навчальні заклади. Також ним зможуть скористатися жителі тих населених пунктів, які є у складі Тернопільської громади».

Як зазначає директор Центру Тетяна Бабійчук придбаний транспорт є повноцінним мобільним інклюзивно-ресурсним центром, адже він обладнаний усім необхідним для обслуговування дітей з особливими освітніми потребами. Окрім перевезення дітей з інвалідністю до реабілітаційних та інших закладів, за допомогою даного автомобіля фахівці зможуть виїжджати до помешкань дітей, які за станом здоров’я не мають змоги самостійно відвідувати Інклюзивно – ресурсний центр, та надавати дітям корекційно – розвиткові послуги, проводити комплексну оцінку і здійснювати психолого – педагогічний супровід.  Скористатися послугами автомобіля зможуть також мешканці тих громад, які заключили угоду про міжбюджетних трансферт з центром.

Автомобіль інклюзивно-ресурсного центру розпочне перевезення уже з понеділка, 17 лютого.

Подати заявку на замовлення транспорту можна за телефоном: 43- 49 – 42.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар