Home Самоврядування Медицина

Тернопільщина немає обласної інфекційної лікарні та жодного дихального апарату, тому не може розмістити евакуйованих з Китаю у санаторії «Медобори»

1282717Міський голова Сергій Надал звертається до голів Тернопільської ОДА та обласної ради щодо запобігання потрапляння людей, евакуйованих з Китаю, в санаторій «Медобори».

«Інфекційні відділення міських лікувальних закладів – лікарні швидкої допомоги та дитячої комунальної лікарні, які визначені госпітальними базовими закладами для надання медичної допомоги особам, не готові до надання повноцінної медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку нового коронавірусу 2019-nCoV, – зазначається у зверненні. – Додатково повідомляємо, що Тернопільська область – одна з областей України, яка не має обласної інфекційної лікарні, що спричиняє подвійну небезпеку для жителів міста та області. А Тернопільською ОДА та обласною радою, не дивлячись на неодноразові звернення, не виділялися коштів для забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, відсутня належна вентиляція та каналізація, не підведено кисень тощо. Тож просимо вжити заходів щодо запобігання потрапляння людей, евакуйованих з Китаю в ТДВ «Санаторій Медобори».

Надаємо текст звернення повністю.

Голові Тернопільської обласної державної адміністрації

Сопелю І.М.

Голові Тернопільської обласної ради

Овчаруку В.В.

Начальнику управління охорони здоров’я

облдержадміністрації

Богайчуку В.Г.

Від 17 лютого 2020 року у засобах масової інформації поширюється інформація про те, що 98 евакуйованих людей з Китаю привезуть на Тернопільщину в санаторій «Медобори».

Інформую Вас, що інфекційні відділення міських лікувальних закладів КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» та КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня», які визначені госпітальними базовими закладами для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку нового коронавірусу 2019-nCoV у Тернопільській області, не забезпечені необхідним медичним обладнанням, медичними препаратами та не готові до надання повноцінної медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку нового коронавірусу 2019-nCoV.

Додатково повідомляємо, що Тернопільська область – одна з областей України, яка не має обласної інфекційної лікарні, що спричиняє подвійну небезпеку для жителів міста та області.

Тернопільською ОДА та обласною радою, не дивлячись на неодноразові звернення, не виділялися коштів для забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, відсутня належна вентиляція та каналізація, не підведено кисень, немає жодного дихального апарату.

Просимо вжити заходів щодо запобігання потрапляння людей, евакуйованих з Китаю в ТДВ «Санаторій Медобори».

Міський голова С.В.Надал

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар