Home Скандал

“Зробили з нас клоунів”: в Микулинцях спростували молебень проти українців з Китаю

20200218172400-2054Люди запевняють, що молилися за щасливий приліт евакуйованих в Україну

Жителі селища Микулинці на Тернопільщині спростували інформацію про те, що молилися проти приїзду евакуйованих з Китаю українців. Про це повідомляється в репортажі “Медіа Тор”.

Люди запевняють, що їх оббрехали.

“Інформацію перекрутили, що священики правлять молебень заради того, щоб українців не прийняли. Зробили з нас клоунів” , – обурився один з місцевих жителів.

Ще одна місцева жителька розповіла, що сотні людей плакали і чекали, щоб евакуйовані приземлилися вдало. Також ситуацію прокоментував настоятель місцевого храму Православної церкви України протоієрей Василь Мариновський.

“Ми збираємося, щоб зробити вечірню службу, молилися за щасливий приліт братів і сестер в Україні. Ми молилися, щоб влада брала на себе відповідальність і організовувала те, що від неї вимагається в таких ситуаціях”, – розповів він.

Але при цьому він не заперечував те, що люди відчувають полегшення, що евакуйованих привезли не в “Медобори”.

“Ми знаємо, що кожен повинен бути милосердним, що ми повинні любити ближнього свого, як самого себе. Але скажу так: є ще” не суди і не судимий будеш “. Боронь Господь кожного з тих, хто пише негативно, вимагає покарати священиків. .. Ми не наговорюємо нікого проти когось “, – додав священик і зазначив, що це його особиста думка, а не позиція ПЦУ.

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що блокпосту на під’їзді до санаторію “Медобори” сотні жителів Микулинців та навколишніх сіл влаштували молебень, щоб врятуватися від коронавірусу.

Нагадаємо, в Тернопільській і Львівській областях на акції проти прибуття в ці регіони людей, евакуйованих з Китаю, зібралися сотні жителів.

Джерело: segodnya.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар