Home Самоврядування Спорт

Олена Підгрушна: Скільки бігаю, такого ще не було

1051Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна фінішувала у масстарті чемпіонату світу в Антгольц-Антерсельві (Італія) 24-ю. Прикрий останній постріл на першій стійці, ще одна хиба на заключній стрільбі та штраф на фініші не дозволили їй потрапити бодай до ТОП-20. В мікстзоні після гонки біатлоністка оцінила свій виступ на світовій першості.

Отримала штраф, бо не пробігла штрафне коло. На виході з вогневого рубежу злетіли окуляри. Поки їх надівала – загубила палицю й поїхала. Коли отримувала нову від тренерів, вони кричали, що йду десятою. Я проїхала під мостом і зрозуміла, що фізично з одним штрафном колом не можу показувати такий результат. Я це коло просто не пробігла. Скільки бігаю, такого ще не було.

Про виступ на чемпіонаті світу й подальші плани

Та все ж виступом на чемпіонаті світу я задоволена. Готувалася до сезону в щадному режимі, тому результату, який вдалося показати на світовій першості, я рада. Сподіваюся, на чемпіонаті Європи та до кінця сезону вдасться продовжити гарно виступати. Крім того, я більше не робитиму таких помилок як сьогодні.

Про підтримку вболівальників

Дякую вболівальникам за підтримку та віру. Тим, хто приїхав до Італії або залишився вдома. Передаю вітання друзям та рідним з Антгольцу. Будьте з нами завжди, вірте до останнього, а ми зробимо все від нас залежне.

Джерело: biathlon.suspilne.media

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар