Home Скандал

Недобросовісні тернополяни нищать вогнем контейнери для відходів

kontЯк повідомляють у прес-службі управління ДСНС України у Тернопільській області, 19 лютого о 12:30 виникла пожежа сміття в сміттєвому контейнері у місті Тернопіль на вулиці Чубинського.

Вогнем знищено сміття на площі 2 м. кв., пошкоджено металевий сміттєвий контейнер.

Загоряння ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління.

За інформацією речника управління ДСНС Ірини Крупи, розслідуванням причин таких пожеж займається поліція. Відповідно, при здійсненні виклику рятувальників, диспетчер викликає також і поліцейський патруль. Та, у будь-якому випадку, зазначає Ірина Крупа, такі ситуації виникають з вини людини. Не виключено, що в окремих випадках недобросовісні особи підпалюють сміття навмисне, однак причиною може стати й простий недопалок, отже – людська неуважність та байдужість.

– Внаслідок загоряння нищиться майно – контейнери. А це – чималі збитки для підприємства, яке надає послугу з вивезення відходів. Крім того, на кожен виїзд пожежної машини затрачається фінансовий ресурс держави, а переважна більшість загорань у сміттєвих контейнерах є незначними, такими, що погасити їх може будь-який мужчина за допомогою відра води. В цей час може виникнути необхідність присутності рятувальників у іншому місці. Тому, якщо загорання незначне, то можна спробувати погасити його своїми силами. Разом з тим, мешканці мають розуміти, що загорання у сміттєкамерах вимагає термінових дій, адже знаходиться в приміщенні багатоповерхового житлового будинку і може стати причиною пожежі, – пояснює Ірина Крупа.

Просимо тернополян бути обачними та відповідальними і запобігати виникненню пожеж.

Фото – ternopil.dsns.gov.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар