Home Кримінал

Аферист збагатився, а тернополянка втратила чималі гроші

internet-shoppingНе прислухаються мешканці краю до численних застережень, бо ж продовжують мало не щодня потерпати від інтернет-шахрайств.

27-річна тернополянка торгувала різним товаром в мережі Інтернет. Там і натрапила на афериста, який зумів замість оплатити, викрасти всі гроші з картки продавця. Схема класична: покупець нібито перераховує кошти, а згодом телефонує працівник банку. Він повідомляє, що через технічні причини гроші неможливо зарахувати на картку і необхідно здійснити деякі операції. Шахрай уміло вивідує необхідні дані і знімає з картки готівку. У такий спосіб мешканка обласного центру втратила майже 10 тисяч гривень. Торги закінчилися відкриттям кримінального провадження за фактом шахрайських дій.

Вкотре нагадуємо – торгуйте та купуйте в інтернеті безпечно. Не довіряйте незнайомцям свої рахунки, не допомагайте псевдопрацівникам ппроводити будь-які операції щодо зняття чи зарахування коштів, купуйте та продавайте наложеною платіжкою. При зустрічі, перед тим як віддати товар, краще одразу отримуйте готівку, або ж перевіряйте чи зараховані гроші на картку. Не довіряйте смс-повідомленням та невідомим людям!

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар