Home Події

Цього року у Тернополі 140 учасників АТО отримають грошові компенсації за земельні ділянки

kompensatsii-za-zemelni-dilyanki-atot-202011 березня виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки для будівництва житла ще шістьом особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Тернополі.

Відповідно до рішення, кожен з учасників АТО отримає 75 000 грн вже у березні.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, до кінця року планується, що таку грошову компенсацію отримають загалом 140 заявників. Кошти будуть виплачуватися у залежності від надходження грошей у бюджет громади.

Нагадаємо, у березні 2018 року Тернопільська міська рада прийняла рішення, відповідно до якого учасники бойових дій з Тернополя замість земельної ділянки для будівництва житла можуть отримати грошову компенсацію. Таким правом на отримання компенсації  скористалися 56 осіб, які отримали по 75000 грн. (грошова компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар