Home Кримінал

Поліцейські наголошують краянам остерігатись кишенькарів

1512627063_shutterstock_630865358-e1513072536499Найпоширенішими місцями кишенькових зловмисників, де вони вчиняють протиправне – громадський транспорт, його зупинки, магазини ринки та місця масового скупчення людей. Від такого роду злочину потерпіло чимало житів краю.

Як правило. предметом кишенькових крадіжок є телефони, гаманці з грошима та особисті речі потерпілих. Викрадене майно, крадії реалізовують випадковим перехожим, в ломбарди за заниженою ціною, аби швидко виручити готівку.

Часто кишенькові крадіжки відбуваються в громадському транспорті. Особливість такого роду злочинів, саме через постійний рух громадського транспорту. Адже він дає можливість кишеньковим злодіям швидко зникнути, замаскуватися під пасажирів.

Заходячи у переповнену маршрутку, пам’ятайте – це найнебезпечніший момент втратити майно. Саме під час заходу до транспорту крадіям легше за все обікрасти жертву. Цей прийом професійні злодії називають “підсадом”.

У такому випадку діють два виконавці. Один із них стоїть попереду пасажира для того, щоби затримати його. У цей момент інший крадій підштовхує жертву, ніби кваплячи швидше лізти в салон. Після цього витягає гаманець й одразу передає напарнику попереду. Навіть усвідомивши втрату, пасажир не зуміє зрозуміти, хто саме вкрав гаманець.

Поліцейські вкотре звертаються до краян, та нагадують правила безпеки, аби вберегти майно від рук зловмисників.

• намагайтеся не носити із собою великі суми грошей;
• не тримайте значну суму грошей в одному місці;
• пам’ятайте і тримайте під контролем ті місця, де зберігаєте гроші;
• не кладіть гаманець, мобільний телефон у відкриту сумку, краще зберігати майно в невеликій сумці з ручкою через плече та носити її так, щоб була попереду корпуса, в полі зору;
• не кладіть гаманець на саме дно сумки, оскільки можуть прорізати;
• у разі викрадення ключів потрібно негайно змінити замки;
• Слухайте музику з-за допомогою засобу зв’язку. Із телефоном найбезпечніше бути в навушниках та з увімкненою музикою. Проте стежте, аби музика постійно грала, не відволікайтеся, коли вона зникне, бо можете й не помітити, як позбулися свого телефону

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар