Home Події

У Тернополі дорожчають овочі

74e526a6753f1c71202e10646094b31eСтрімкі тенденції збільшення ціни простежуються від початку весни. Зміни пов’язують із сезонністю, а також із панічними настроями навколо коронавірусу.

Вартість часнику у тернопільських магазинах сягнула ста гривень за кілограм, ціна капусти коливається від 16 до 50 грн. за кг., зросла у ціні і картопля, її вартість сягає 15 – 20 грн. за кг. Різке здорожчання простежується від початку березня.

«Весною завжди дорожчає багато продуктів, серед яких і овочі. Це пов’язано з тим, що зменшуються їхні запаси. Також дорожчає останнім часом імпорт. Ми продаємо деякі овочі із-за кордону, їхня ціна останнім часом переглядається у сторону збільшення. Загалом глобального дорожчання не передбачається, а скачки цін ймовірні», – пояснює зз представниця торгової мережі Ольга Монастирська.

Експерти прогнозують світову економічну кризу у 2020 році, яка не омине і нашого регіону. Втім, дефіциту продуктів у нас не повинно бути, оскільки ми належимо до аграрного регіону і маємо чималі запаси сільськогосподарської продукції. Однак, негативні світові тенденції щодо цінової ситуації не оминуть і українських ринків.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар