Home Події

У Тернополі – табу на нефасовані продукти, без упаковки можна продавати лише м’ясо та рибу (ВІДЕО)

1-min-15З 17-го березня в міській Тернопільській громаді призупиняють роботу промислових ринків, а також торгово-розважальних центрів, закладів громадського харчування. Таке рішення оголосив міський штаб з протидії коронавірусу.

Також члени штабу проголосували за те, щоб заборонити проводити масові заходи за участю більше 10 людей. Призупинити роботу музеїв, кінотеатрів, приватних дошкільних закладів, музичних шкіл, заборонити ввозити товари з Чернівецької області та заборонити стихійну торгівлю.

Ольга Ярмоленко – заступниця начальника відділу охорони здоров`я Тернопільської міськради:

“На території ринків з реалізації харчових продуктів заборонити продаж товарів промислової групи, окрім засобів гігієни, миючих та дезинфікуючих засобів. Негайно реалізацію всіх харчових товарів, за виключенням м’яса та риби здійснювати фасованими та упакованими. Виконання 17 березня. На ринках Центральному і по вулиці Шептицького, з реалізації харчових продуктів, зменшити кількість торгових місць, забезпечивши інтервал між ними два метри”.

За словами Ольги Ярмоленко, у супермаркетах мають робити генеральні прибирання. На входах до магазинів необхідно встановити дезінфектори. Відстань між покупцями має бути не менше 1 метра. Проводити дезінфекцію в під`їздах будинків, громадському транспорті, кондуктори мають бути у масках та рукавицях.

Джерело: 0352.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар