Home Кримінал

Черговий тернополянин через торги в мережі став жертвою афери

telefon.27Не переведуться шахраї, допоки люди не перестануть довіряти невідомим та ще надавати їм доступ до банківських рахунків, або передавати гроші просто в руки.

Продавав мешканець обласного центру на сайті меблі. Невдовзі зателефонував покупець, домовилися про продаж. Чоловік надав дані картки на оплату, а через декілька хвилин пролунав дзвінок на мобільний. Телефонували нібито з банку. Клієнта запевнили, що для зарахування суми у понад 10 тисяч необхідно здійснити деякі операції. Жертва, не задумуючись у доцільності таких дій, спочатку надав код, що прийшов у смс-повідомлені, а потім, сам того не розуміючи, перевів власні кошти на невідомий рахунок. Вже згодом тернополянин перевірив залишок і жахнувся – замість надходження грошей, втратив весь залишок.

Вкотре застерігаємо: будь-які операції щодо зарахування і перерахування коштів слід здійснювати в банку, а не телефоном! Не вірте у дзвінки банкірів, не надавайте будь-яку інформацію про свої рахунки! Проявіть розсудливість, збережіть гроші та нерви!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар