Home Кримінал

Велотранспорт і надалі під прицілом злодія

velovorХочеш кататися – бережи свій велосипед! Саме таку пораду слід запам’ятати всім велолюбителям, бо ж, незважаючи на тисячі застережень, люди мабуть думають, що саме їх під’їзд найбезпечніший і залишають там транспорт. А вранці їм залишається хіба перерізаний трос.

Три велосипеди за добу втратили мешканці краю. Злодії викрали їх з гаражного приміщення та сходової клітки. Один з тернополян залишив велик на сходах у під’їзді, який лідирує серед об’єктів викрадань двоколісників. Два двоколісники зловмисники викрали з гаражу, зламавши навісний замок.

Якщо велосипеди викрадають бувалі злодії, транспорт здебільшого опиняється десь на ринку в іншій області, а ідентифікувати, що він крадений практично неможливо. Власники не дуже переймаються збереженням документів при покупці, або ж записом серійного номеру на рамі, а якщо велосипед вже перекуплений, то й поготів.

Тому вкотре застерігаємо власників велосипедів: навіть найдорожчий трос не вбереже транспорт від крадіжки, якщо він причіплений на сходовій клітці чи у сушарні. Не вбереже і гараж чи підвал, якщо навідуватися туди нечасто і довіряти не надто добротній колодці.

Не варто надовго залишати без нагляду велик і у громадському місці. Він швидко може приглянутися велокрадію, і він настільки уміло може відімкнути чи перерізати захисний трос, що ніхто і не помітить.

Безпечне місце коридор Вашого помешкання – незручно, проте надійно!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар