Home Самоврядування Медицина

Не священник: стало відомо, хто на Тернопільщині першим підхопив коронавірус

1584003933-6198Епідеміологи провели розслідування щодо поширення коронавірусу на Тернопільщині.

Відтак першим підхопив небезпечну інфекцію сімейний лікар у Монастириському районі. Дослідження показали, що священик із Заліщицього району захворів пізніше.

Коронавірус у священика із Заліщик виявили 20 березня. Тоді це був перший підтверджений випадок у Тернопільській області, – каже лікар-епідеміолог Володимир Паничев. Однак у результаті епідрозслідування стало відомо, що у Монастириському районі сімейний лікар захворів ще 12 березня.

“Поширюється інформація, що ситуація у Монастириському районі виникла через випадок із священиком із Заліщик. Однак епідеміологічний аналіз засвідчує, що першою захворіла людина з Монастириського району ще 12 березня. Це медичний-працівник, сімейний лікар, захворювання у якого виявилося пізніше. Пізніше захворіли контактний чоловік і медична сестра з лікарні Монастириського району. Тобто ми маємо чітко розуміти, що неблагополуччя у нас розпочалося саме з цього району. Не можна звинувачувати священика чи ще когось, оскільки вони такі самі постраждалі, як і всі. Зараз результати підтверджують, що вперше в області вірус з’явився у селі Швейків Монастириського району. Нині у цьому районі 22 випадки підтверджених, підозри реєструються в усіх районах. Прохання — щоб обмежувальні заходи у Тернополі та області виконувалися ретельніше. Спостерігаємо на вулицях людей, які знаходяться там безпричинно”.

Додамо, сьогодні другий випадок коронавірусу підтвердили в обласному центрі. А загалом в Україні хворобу виявили у 218 осіб.
Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар