Торги «онлайн» завершилися втратою грошей

agores-internetДвоє мешканців краю потерпіли від аферистів. Замість придбати товар, люди втратили готівку.

Три тисячі гривень перевела жителька Кременецького району на невідомий рахунок. Жінка хотіла придбати спеціалізоване інвалідне ліжко для родича. Аферист вирішив збагатитися й на такому товарі, його не спинив той факт, що товар купують для хворої людини. Ліжка краянка так і не отримала, довелося звертатися в поліцію.

Не дочекався посилки з новеньким телефоном ще один кременчанин. Він теж вирішив придбати мобілку саме через Інтернет, бо ціна була значно меншою, аніж в магазині. Черговий пройдисвіт отримав майже сім тисяч гривень, а покупець лише втратив кошти.

Вкотре нагадуємо не поспішайте віддавати гроші невідомим. Надійніше купувати товар на веб-сайтах відомих торгових закладів, офіційних представництвах. Якщо ж зважилися придбати крам на так званих платформах онлайн-оголошень, перевіряйте якомога ретельніше інтернет-продавців: просіть надати реальні фото товару, спілкуйтеся через відеозв’язок. Домовляйтеся про наложений платіж, або про продаж при зустрічі. Так ви вбережете свої гроші і нерви.

Вам також може сподобатися