Home Події

Волонтери та соціальні служби Тернополя об’єдналися для надання допомоги мешканцям у час карантину

sotsialni-dopomogi-ternopil-27-03-2020-4У зв’язку з карантинними заходами, які запроваджені в місті, посилено працює Тернопільський міський територіальний центр спільно з громадськими організаціями та волонтерами з метою надання допомоги соціально незахищеним верствам населення.

Актуальною у теперішні дні стала потреба забезпечення продуктами та медикаментами соціальних незахищених верств населення, зокрема, людей похилого віку, людей з інвалідністю, багатодітних сімей тощо.

«Пройшло лише два тижні карантину і тиждень після оголошення надзвичайної ситуації у Тернополі, а ми вже бачимо, що є ціла категорія населення, яка не має можливості забезпечити себе всім необхідним, – зазначає міський голова Сергій Надал. – У зв’язку з цим посилено працює Тернопільський міський територіальний центр, різні управління міської ради, громадські організації і волонтери».

Відтак, у продуктових магазинах міста будуть встановлені продуктові корзини, де тернополяни зможуть залишити продукти для потребуючих людей. А на базі магазину «Квітоцентр» буде створений логістичний центр, звідки волонтери будуть доставляти адресну допомогу всім потребуючим.

У Тернополі за адресною допомогою можна звернутися у наступні організації:

Тернопільський міський територіальний центр: адресна та психологічна допомога – 23- 56 -52; 067-53-05 -906; 23 – 56 – 68
Тернопільський міський центр соціальних служб для дітей та молоді –23 – 55 – 92
Телефон довіри – 43 -31 – 00
Соціальний проєкт «На відстані руки» (Центр допомоги та доставки соціальної продуктової допомоги потребуючим. Карта для збору коштів 4149 6293 8245 9774 Кічула Сергій. Гаряча лінія проєкту (0352) 42-41-42).

Також до волонтерського руху можна долучитися, зареєструвавшись у спеціальній формі тут.

Закликаємо усіх небайдужих долучатися до соціальних ініціатив!

Допомога тернополянам у час карантину 2020

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар