Home Самоврядування Медицина

Мобільні групи на Тернопільщині будуть проводити тестування на COVID-19

91230925_2306016612835244_5226483541440724992_oНа Тернопільщині створено 24 мобільні групи для проведення тесту на коронавірус у виїзних умовах.
Про це повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час селекторної наради в режимі онлайн з керівниками районів.
«У кожному районі має бути як мінімум 2 бригади, але краще, коли їх буде більше. Мобільні бригади виїжджатимуть до пацієнтів і забиратимуть зразки, а потім передавати їх до лабораторій. Всі вони мають працювати максимально злагоджено і оперативно реагувати на всі виклики», – наголосив голова ОДА.
Керівник області поінформував, що 29 березня Уряд ухвалив рішення про обов’язковість обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону.
«В кожному районі потрібно створити місця для поселення жителів області, які не встигли повернутися на батьківщину до 28 березня. Після повернення вони будуть проходити обов’язкову двотижневу обсервацію», – зазначив Володимир Труш.

Голова ОДА наголосив, що всі, хто прибув з-за кордону, мають розуміти необхідність цих заходів безпеки і дотримуватися їх, щоб не наражати на небезпеку інших.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар