Home Гроші

В умовах карантину на Тернопільщині пільги та субсидії будуть виплачені вчасно

subsudiiВ умовах карантину всі субсидії і пільги жителям Тернопільщини будуть виплачені вчасно. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський.
«З державного бюджету область отримала кошти в повному обсязі – 109,4 млн гривень. Також Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину. Відповідну постанову розробило Міністерство соціальної політики і її прийняли на засіданні Кабінету Міністрів 24 березня. Середній розмір цієї компенсації – 300 гривень. Але ми розуміємо, що сума буде розрахована індивідуально для кожної родини: хтось отримає 500, а хтось – 300 гривень. Тут буде діяти формула, яку використовують для нарахування субсидій. Така доплата буде проведена і розрахована додатково», – прокоментував Вадим Андрійович.
Він пояснив, що через карантин громадяни більше перебувають вдома, і відповідно, зростає споживання комунальних послуг. Тому було прийнято рішення про збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар