Home Події

13 тисяч мешканців Тернопільщини отримають безкоштовні продуктові набори

3-4В рамках ініціативи  Міністерства соціальної політики та Національної мережі продуктових магазинів «АТБ» протягом квітня 13 тисяч одиноких громадян, які потребують догляду,  отримають продуктові набори.
Представники центрів надання соціальних послуг зібрали необхідну інформацію. Роздаватимуть продуктові набори соціальні працівники разом з представниками Товариства Червоного Хреста.
3 квітня 417 наборів відправили у Монастириський район. У найближчі дні їх отримають всі райони.
«В цей нелегкий час багато сімей опинилися у скрутному становищі. Нелегко і одиноким мешканцям краю, тим, хто потребує особливого догляду. Тому ми підтримуємо ініціативи, які покликані допомогти їм сьогодні. Ми дякуємо всім нашим партнерам, підприємцям і волонтерам, які займають державницьку позицію і не залишаються осторонь тих проблем, з якими зараз стикається багато сімей», – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Також він закликав долучитися до акції місцевих представників бізнесу.
«Запрошуємо небайдужих допомагати тим, хто сьогодні в скрутному становищі. Давайте робити добрі справи разом!», – зазначив Володимир Труш.

Координують процес відправки продуктових наборів народні депутати від Тернопільської області – Людмила Марченко та Володимир Гевко. До слова, днями відбулася зустріч голови ОДА з народними депутатами, під час якої узгодили план дій. І саме допомогу вразливим категоріям громадян визначили одним з пріоритетних напрямків.

Довідково: На Тернопільщині функціонує 30 центрів надання соціальних послуг державної та соціальної форм власності. Вони надають соціальні послуги з доставки продуктів харчування та інших предметів першої необхідності одиноким та одиноко проживаючим жителям області, які потребують догляду.
За детальнішою інформацією про надання допомоги одиноким та одиноко проживаючим непрацездатним громадянам у доставці продуктів харчування, предметів першої необхідності    звертайтеся на «гарячу лінію» департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації за телефонами  (0352) 522613, 0677206556.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар