Лікувальні заклади Тернопільщини отримали двісті захисних комбінезонів багаторазового використання від благодійників

n_1550_19103621200 захисних комбінезонів для працівників медичних закладів, які є у групі ризику та працюють із пацієнтами, що захворіли або мають підозру на COVID-19, передала команда благодійного фонду MagneticOne.org, група компаній MagneticOne у партнерстві з ТОВ Biofert («Біоферт»).
Про це повідомили в Управлінні охорони здоров`я обласної державної адміністрації.
40 костюмів отримав Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань, 10 – Тернопільська університетська лікарня, 20 – Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня, 30 – Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги, 30 – Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня, 20 – Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина».
Ще 50 захисних комбінезонів багаторазового використання відправлено у Козівську центральну районну комунальну лікарню.

Медики висловлюють вдячність благодійникам за надану допомогу, яка буде надійним захистом для них у непростий час епідситуації в області.

Довідково. Благодійний фонд MagneticOne.org заснований у 2013 році. Основні напрями діяльності фонду – просвітництво, зміцнення престижу і ролі благодійних організацій, меценатів.
ТОВ «Біоферт» розпочало свою діяльність у 2012 році. Це офіційний імпортер та дистриб’ютор провідних європейських виробників мінеральних та органічних добрив в Україні.

Вам також може сподобатися