Мешканці Тернопільшини можуть оформити субсидію онлайн

internet-history_1Призначення у травні 2020 року житлової субсидії на наступний період домогосподарства, які її отримували в опалювальному періоді 2019-2020 років відбудеться без звернень громадян. Також, мешканці Тернопільшини, які вперше звертаються за призначення субсидії, можуть її оформити онлайн, не виходячи з дому.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Вадим Боярський.

«В умовах карантину важливо, щоб громадяни могли залишатися вдома, уникнути зайвого ризику і оформити послугу дистанційно. Для цього необхідно перейти на сайт Мінсоцполітики, зареєструватись за допомогою електронного підпису чи BankID, заповнити заяву про призначення субсидії та декларацію про доходи й витрати. Також документи і заяву можна надіслати поштою. Зразок заяви можна знайти на сайті сайті Мінсоцполітики», – роз`яснив Вадим Боярський.

На пошту має прийти повідомлення про реєстрацію звернення. Але якщо цього не відбулося протягом доби, потрібно заповнити заяву повторно.

Також Вадим Боярський зазначив, що Уряд компенсує отримувачам субсидій оплату житлово-комунальних послуг у середньому на 300 грн. на період карантину збільшивши на 50 відсотків соціальні нормативи з березня 2020 року. Це зроблено у зв’язку з тим, що зараз громадяни частіше перебувають вдома і відповідно споживають більше комунальних послуг.

Вам також може сподобатися