Хтось викинув стареньку книжку з 1894 року, – голова Більче-Золотецької громади про знахідку на смітнику

ec9429df3761ff2758b67699d829a873eae7c4b8Галина Огородник знайшла на сміттєзвалищі у громаді стару українську книжку “Катехизм”. Як каже жінка, її надркували ще у 1894 році. Знахідку передадуть до місцевого музею.
— Цими днями розпочали впорядкування сміттєзвалищ і щоб подивитись хід роботи , я напевно не випадково приїхала туди. Старенька книжка, яку хтось викинув , як непотрібну, привернула мою увагу. Піднявши її, я здивувалась.”КАТЕХИЗМ” 1894 року на українській мові для шкіл народних ( в селі називали “захоронка” , де сестри монахині вчили дітей). Звичайно, що ця знахідка буде реставрована і передана до музею села, — написала Галина Огородник.
Жінка звернулась до всіх жителів громади, перебуваючи на карантині, передивіться свої надбання, можливо є речі, які вам не потрібні, а для музею це буде цінним експонатом.
— Прошу також старих фото, ми зробимо копію і вам повернемо. Допоможіть нам створити музей і ми разом збережемо наші цінності для майбутніх поколінь, — підсумувала Галина Огородник.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися