Ще сім апаратів ШВЛ отримали від благодійників медичні заклади міста

peredacha-obladnannya--7-aparativ-shvl-ternopil-2020-4Сім сучасних апаратів штучної вентиляції легень, які в період поширення COVID- 19 є вкрай необхідними для успішного лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією, сьогодні в черговий раз отримали лікарні Тернополя від благодійників.

З отриманих семи апаратів ШВЛ шість залишаються у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, ще один буде переданий у міську комунальну лікарню №3. Окрім того, такий апарат ШВЛ придбаний і для Збаразької центральної лікарні.

«На даний час у лікарні швидкої допомоги є вісім апаратів ШВЛ плюс шість, які передані сьогодні. Та окрім цих 14-ти, ми замовили ще шість апаратів, що будуть придбані за кошти бюджету громади, а також ще один апарат ШВЛ придбав благодійник і незабаром доставить його у медичний заклад, – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал. – Загалом у лікарнях міста буде уже близько 40 апаратів ШВЛ. Тож я щиро дякую усім благодійникам за те, що не залишаються осторонь даної проблеми».

Додамо, що отримані нові апарати ШВЛ є найсучасніші, призначені для забезпечення інвазивної та неінвазивної, безперервної або переривистої підтримки дихання для новонароджених, дітей та дорослих пацієнтів. Важливо, що обладнання є мобільним, а це дозволяє транспортувати пацієнта, не від’єднуючи його від апарату. Вартість цих апаратів складає понад 6 млн. грн.

Доставку та налаштування обладнання здійснили представники компанії «Лоран Груп».

До слова, сьогодні у лікарнях міста не перебуває жодного пацієнта на апараті ШВЛ.

Вам також може сподобатися