У Тернополі затвердили результати конкурсу з визначення перевізників

novi-avtobusi-maz206-ternopil-2020-2На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради затверджено результати конкурсу з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс проводився на основі новоствореної маршрутної мережі, що формувалася німецькою компанією «Дорньєр Інтернешнл» з врахуванням побажань та пропозицій мешканців міста, підприємств та організацій. Ця мережа пройшла громадські обговорення, і уже після завершення карантину автобуси та тролейбуси розпочнуть курсувати за новими маршрутами.

Як розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал, переможцями визначено і комунальні підприємства, і приватні перевізники. Проте, за результатами конкурсу, основні маршрути будуть обслуговувати саме комунальні підприємства – це «Тернопільелектротранс» та «Міськавтотранс».

«У договорах з перевізниками передбачено оновлення рухомого складу, зокрема, і приватними перевізниками. Транспортні засоби повинні бути обладнані засобами GPS-зв’язку, відеокамерами та системами автоматичного оголошення зупинок, а також вони повинні бути пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю, – розповідає очільник Тернополя. – Також ми зберігаємо пільговий проїзд для усіх категорій, що користувалися цими пільгами раніше».

Вам також може сподобатися