Home Самоврядування Медицина

В Тернополі спостерігається динаміка зменшення захворюваності на Covid-19

ternopil-situatsiya-iz-zahvoryuvanistyu-na-koronavirus-stanom-na-15_04_2020r_На засіданні Тернопільського міського штабу заступник директора обласного лабораторного центру Володимир Паничев повідомив про стан захворюваності на коронавірус в Тернополі та області станом на 35-ий день карантину.

Як відомо, за добу на Тернопільщині підтвердили 7 нових випадків захворюваності. В цілому в області є 287 осіб з підтвердженим діагнозом. Відносний показник на 100 000 населення Тернополя складає приблизно 5,9%. Під підозрою залишається 28 осіб, госпіталізовано 64 людини. На самоізоляції перебуває 2876 осіб. Кількість обстежених методом ПЛР-тестування складає 1683 людини.

Як зауважив епідеміолог, завдяки дотриманню обмежувальних заходів, які проводились в Тернополі, медики змогли утримати ситуацію на прийнятних рівнях: відсутні нові летальні випадки і захворювання медичних працівників в госпітальних базах. У зв’язку із наближенням Великодніх свят, тернополян просять неухильно виконувати обмежувальні заходи, які діють у Тернополі.

За попередньою інформацією також відомо, що кількість людей, які прибувають з-за кордону збільшується. В Тернополі на базі міської лікарні №3 сім людей проходять обсервацію. Це контактні особи та люди, які прибувають з-за кордону. В Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги на сьогодні перебуває 15 пацієнтів, 11 – знаходяться на амбулаторному лікуванні. В інфекційно-діагностичному відділенні дитячої міської лікарні не перебуває жодного пацієнта.

Нагадуємо, вчора лікувальні заклади отримали ще 7 апаратів штучної вентиляції легень. Загалом у місті є майже 40 апаратів ШВЛ.

Рішенням штабу за 15 квітня внесено зміни щодо обстеження пацієнтів, які йдуть на будь-які оперативні втручання. Вони проходитимуть ПЛР-тестування, оскільки можуть нести загрозу здоров’ю для медичних працівників та інших пацієнтів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар