Home Події

Поліцейські дбали про безпеку мешканців Тернопільщини під час святкових богослужінь

92972262_1449003235279464_897242135835705344_nМедичні маски напередодні Великодня отримали працівники поліції Тернопільщини від радника міністра МВС Михайла Апостола та його маленького помічника. До благодійності долучився онук Михайлик, який є гідним прикладом наслідування свого дідуся та батька.

Хлопчик разом з дідусем приніс захисні маски до Нацполіції краю. Їх поліцейські роздавали людям похилого віку, які відвідували храми на свята. До слова, подібні профілактичні заходи працівники поліції здійснюють не вперше: маски вже роздавали вірянам на свято Благовіщення.

Публічну безпеку на Великодні свята в області забезпечували майже пів тисячі працівників поліції. Пасхальні богослужіння відбулися в понад чотирьохсот храмах міста й області. Більшість релігійних заходів проводилися з дотриманням усіх встановлених обмежень, віряни приходили на святкову відправу з індивідуальними засобами захисту, а правоохоронці роздавали тим, хто їх не мав.

Працівники поліції і надалі готові виконувати усі необхідні накази задля безпеки населення, а також максимально унеможливити поширення вірусу.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар