Home Гроші

Які категорії громадян на Тернопільщині отримають одноразову допомогу у сумі 1000 гривень

1744866-yakim-kategoriyam-naselennya-u-kvitni-bude-zdiysnena-odnorazova-viplata-groshovoyi-dopomogi-u-sumi-1000-grivenДеякі категорії громадян в Тернопільській області отримають одноразову допомогу у розмірі 1000 гривень. Про це повідомили в департаменті соціального захисту обласної державної адміністрації.

«Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 р. № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» передбачено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення, – роз`яснив директор департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Вадим Боярський. – Зокрема, це пенсіонери, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року. А також – одержувачі державної соціальної допомоги, особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю та одержувачі державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючі особи, яка досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату. Виняток – особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Нагадаємо, що 13 квітня Верховна Рада схвалила внесення зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», що дасть можливість забезпечити проведення у квітні 2020 року виплати одноразової грошової допомоги вказаним категоріям громадян.

Рішення Парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень більш ніж 10,6 мільйона людей в Україні.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар