Home Події

Тернопільські парки оновлюють до весняно-літнього сезону (фото)

park-im_-t_-shfevchenka-farbuvannya-lavochkiПрацівники КП «Об’єднання парків культури та відпочинку Тернополя» проводять роботи з благоустрою паркових зон у місті. Зокрема, наразі активні роботи тривають в парках ім. Т. Г. Шевченка та Національного відродження.

Як повідомив заступник директора комунального підприємства Тарас Дячун, у парку ім. Т. Шевченка виконуються планові роботи, що включають: фарбування та оновлення елементів лавок, облицювання плиткою стіни поруч із оновленою «Альтанкою», ремонт катамаранів, а також висадження нових дерев.

В парку Національного відродження ремонтні роботи ведуться ще від початку року. Завдяки фінансуванню з місцевого бюджету тут уже проведене вуличне освітлення на одній із найдовших пішохідних доріжок в парку – «Алеї здоров’я», яка з’єднує масиви «Бам» та «Східний».

Завідувачка парку Національного відродження Галина Гладинюк розповідає, що тривають роботи і з оновлення атракціонів. Працівники, зокрема, проводять очистку розважальних конструкцій і готують їх до фарбування.

Зазначимо, що у паркових зонах щорічно проводиться також технічний огляд усіх механічних частин атракціонів. Станом на сьогодні всі дев’ять атракціонів у парку «Національного відродження» є у задовільному стані та очікують на запуск.

Отож, із закінченням карантину парки Тернополя будуть готові зустрічати відвідувачів та приємно вражати оновленням.

Нагадуємо жителям міста, що, відповідно до рішення Уряду, відвідування парків і зон відпочинку у період карантину обмежено.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар