30 потребуючих сімей з дітьми отримали продуктові набори

30-simey-otrimali-produktovi-nabori-30_04_2020r_--130 квітня в рамках благодійного проєкту «Місто турботи», який спрямований на підтримку тих мешканців Тернопільської міської територіальної громади, котрі через карантин опинились в складних життєвих обставинах, 30 потребуючих сімей з дітьми отримали продуктові набори.

Напередодні фахівцями із соціальної роботи Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було надано продуктові набори потребуючим сім’ям з дітьми, які проживають в сільській місцевості Тернопільської МТГ.

За час реалізації проєкту адресну допомогу вже отримали майже 1500 потребуючих тернополян.

Проєкт реалізовується Управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей ТМР, Тернопільським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Терцентром у співпраці з Товариством Червоного хреста, за допомогою волонтерів і соціально-відповідального бізнесу.

Додатково інформуємо, що Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає консультативні послуги в рамках проєкту «Місто турботи» за телефонами 23 55 92, 098 174 77 41.

Вам також може сподобатися