Home Кримінал

Хотів допомогти, натомість став жертвою шахрайства

tel-shaahrajАфера «дай подзвонити» не нова, однак й надалі дієва. Саме у такий спосіб 24-річний тернополянин втратив ґаджет. Дозволив невідомому молодику зателефонувати, а той, узявши до рук телефон, втік.

У дворі між багатоповерхівками до потерпілого підійшов незнайомець. Історію придумав оригінальну: розповів, що декілька хвилин тому десь поблизу загубив свій мобільний. Дзвінок допоможе визначити, де лежить телефон. Молодик простягнув свій ґаджет, зловмисник набрав номер трохи відійшов, нібито прислухаючись, чи не дзвонить десь його мобілка, а тоді кинувся втікати.

Потерпілий навіть спочатку навіть не зрозумів, що його ошукали, сподівався, що злодій повернеться та віддасть мобільний. Однак все ж довелося телефонувати в поліцію. За фактом шахрайства розпочато кримінальне провадження.

Працівники поліції застерігають краян: не довіряйте малознайомим людям, не спішіть передавати їм дорогі речі, розмінювати готівку, або ж купувати у невідомих сумнівний товар. Аферисти часто видумують слізні історії про хворих родичів, родинні прокляття та навіть банальне прохання зателефонувати з вашого мобільного може закінчитися криміналом.

Тож, проявляйте розсудливість і не будете ошуканими!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар