Home Гроші

Допомогу на дітей ФОПи можуть оформити онлайн (відео)

ec63a5a54596a97fc9135bc7ed685ec3154fcad1Під час карантину ФОПи Тернопільщини можуть отримати фінансову підтримку від держави. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Вадим Боярський.

«Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року, допомогу від держави можуть отримати фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої і другої групи платників єдиного податку. Право на отримання допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками чи опікунами дитини віком до 10 років і на законних підставах проживають на території України. Грошова допомога призначається на кожну дитину з місяця подання заяви на період карантину та на один місяць після його завершення. Вона дорівнює сумі прожиткового мінімуму: 1779 грн на місяць на дитину віком до шести років та 2218 грн на місяць на дитину віком від 6 до 10 років», – зазначив Вадим Боярський.

Для оформлення допомоги потрібно звернутися в управління соціального захисту населення за місцем реєстрації/проживання або скористатися електронним сервісом. Для цього потрібно заповнити електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики в розділі «е-сервіси». Також можна скористатися Єдиним порталом державних послуг «Дія» за посиланням.

«Для того щоб скористатися послугою онлайн, необхідно знайти її на порталі Дія, перейти за посиланням, зареєструватися та авторизуватися за допомогою Gov ID з використанням електронного підпису, технологій BankID чи MobileID. Час, що потрібно витрати на подання заяви онлайн, становить 10 хвилин», – пояснив Вадим Боярський.

Після авторизації треба заповнити заяву із зазначенням персональних даних заявника, даних про дітей і даних для перерахування коштів, а також додати усі зазначені документи:
• заяву;
• скановану копію свідоцтва про народження дітей;
• скановану довідку з Пенсійного фонду про сплату ЄСВ за 2019 рік (форма ОК-7);
• сканована копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців).
У випадку, якщо над дитиною встановлено опіку, заявник мусить додати скановану копію рішення районної держадміністрації в Києві та Севастополі, виконавчого органу міської, районної, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду.

«Заява розглядається органами соціального захисту протягом 3-х робочих днів. Лист із результатом надходить на вказану під час реєстрації електронну адресу», – констатував директор департаменту соціального захисту.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар